O EVERYDAYOFFICIAL

Poznałyśmy się w 2013 roku. Połączył nas rak i Facebook, to znaczy choroba nowotworowa i grupa wsparcia na Fb. Agata w Krakowie i Ania w Gdyni – dokładnie dwa końce Polski. A jednak odnalazłyśmy się jak dwie połówki jabłka i przyjaźnimy się od tego czasu.

Wiele razem przeszłyśmy – razem żeglowałyśmy, gotowałyśmy kisiel dla tych, co nie dawali rady, razem „topiłyśmy” słynną Zjawę na Bałtyku. Razem (z innymi chorymi dziewczynami) zakładałyśmy Stowarzyszenie Niebieski Motyl, które wspiera kobiety chore na nowotwory ginekologiczne.

Aż w końcu razem założyłyśmy EVERYDAYOFFICIAL. A&A

Ta marka to spełnienie naszych marzeń o niezależności, ale też o pięknie i wygodzie. Nie jesteśmy młodymi dziewczynami, przeszłyśmy już trochę w życiu, mamy dzieci, kłopoty i zmarszczki, ale nie bierzemy życia za bardzo na serio.  Naszym pragnieniem jest ubieranie kobiet, które są takie jak my: też mają zmarszczki i problemy, ale podchodzą do nich z dystansem i na luzie.

Kiedy mówimy o naszej marce, zawsze używamy hasła „Precz z doskonałością!”, bo takie właśnie jesteśmy: absolutnie niedoskonałe. Jesteśmy wesołe, smutne, zamyślone, szczęśliwe, zmęczone… ale każdego dnia jesteśmy przede wszystkim sobą. Tak jak Wy.

Ubrania, jakie dla Was szyjemy, projektujemy z myślą… o sobie. Chodzimy w nich na co dzień, jeździmy w nich autem, nosimy je do szpilek i trampek. Nie traktujemy ich z nabożeństwem, tylko z nonszalancją kobiet posiadających w sumie dwóch mężów, czworo dzieci (w tym dwie dorastające córki!), dwa koty i psa Kluskę:) Nasze ubrania leżą na krzesłach, piorą się w pralkach i niestety służą jako posłanka dla psa i kotów.  Same widzicie, że jakość jest dla nas priorytetem. Po prostu nie stać nas na kiepskie ubrania.

Na dodatek jesteśmy feministkami i patriotkami. Szyjemy dla kobiet i dbamy o kobiety. Współpracujemy z niewielkimi polskimi szwalniami, które prowadzą wspaniałe babki i zatrudniają inne zdolne kobiety. Te szwalnie płacą podatki, ZUSy, zwolnienia lekarskie i urlopy. Szyją porządnie, dokładnie i z najwyższą dbałością, tak, aby ubrania służyły nie tylko jeden sezon.

Kupujemy tkaniny od polskich firm – rownież prowadzonych przez kobiety. Szyjemy z  naturalnych, europejskich tkanin z Włoch i Grecji, z fabryk, które produkują dla europejskich marek luksusowych

Tworzymy nie tylko piękne, kobiece ubrania, ale także prowadzimy subiektywnego, babskiego bloga oraz pozytywną grupę na Facebooku o nazwie KOBIECY ŚWIAT EVERYDAYOFFICIAL. Przyłącz się do naszej grupy – spotkasz tam nie tylko kobiety podobne do Ciebie, ale też dostaniesz wsparcie, pozytywną energię i motywację. Uczestniczkom naszej grupy regularnie oferujemy unikatowe promocje i kody rabatowe.

Jesteśmy jedyną marką odzieżową w Polsce, z którą możesz się zaprzyjaźnić 😉

Zapraszamy Cię do naszego świata. Jesteśmy tu codziennie 🙂 – Ania & Agata